Quatros Przyrząd do drążków kierowniczych 35-45mm QS12045
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Quatros
- Kod producenta: 5902241101612
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: QS12045
- Cena netto: 102,84 zł 126,49 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Quatros Przyrząd do drążków kierowniczych 35-45 mm QS12045
Przyrząd do drążków kierowniczych Quatros QS12045 to narzędzie przeznaczone do regulacji, demontażu oraz wykręcania końcówek drążków kierowniczych o zakresie pracy 35-45 mm. Dzięki długości 400 mm i starannej konstrukcji, umożliwia szybką i efektywną wymianę bez konieczności demontażu przegubu, co jest istotnym ułatwieniem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów motoryzacji.
Przyrząd ten idealnie sprawdzi się w warsztatach samochodowych oraz wśród majsterkowiczów, którzy zajmują się konserwacją i naprawą pojazdów. Narzędzie pozwala na łatwy i bezpieczny montaż oraz demontaż wewnętrznego przegubu poprzecznego drążków kierowniczych, co znacząco przyspiesza prace serwisowe.
Wykonanie przyrządu z wysokiej jakości materiałów zapewnia jego trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki ergonomicznej budowie i odpowiednim wymiarom, narzędzie jest komfortowe w użytkowaniu, co przekłada się na lepszą efektywność pracy.
Parametry techniczne
- Zakres pracy: 35-45 mm
- Długość: 400 mm
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.